Nowe gry za darmo w Prime Gaming są kozackie, ale Amazon próbuje nas oszukać, rozdając tytuł free-to-play

Amazon Prime Gaming - nowy zestaw gier za darmo to czysta perfekcja
Newsy PC

Amazon Prime Gaming nie przestaje rozdawać gier za darmo w ramach swojego abonamentu. W listopadzie będzie naprawdę grubo.

Amazon Prime Gaming cały czas próbuje przekonać do siebie nowych użytkowników. W mijającym miesiącu platforma rozdała parę mniejszych pozycji i docenione GhostWire: Tokyo. Teraz poznaliśmy ofertę na listopad 2023 roku i jest nieźle. Ba, jest w zasadzie perfekcyjnie, bo wyważenie hitów i “indyków” stoi na zadowalającym poziomie.

Tym razem jednak nie liczcie na aż tak nowe gry, jak wspomniane GhostWire. Bodaj największym hiciorem jest wybitne RPG w świecie Gwiezdnych Wojen. Piszę tu oczywiście o Star Wars: Knights of the Old Republic. Szkoda tylko, że tytuł ten będzie dostępny w ramach aplikacji Amazon Games, ale niech już im będzie. Nie można mieć wszystkiego (choć kod na GOG…), no ale już nie narzekajmy. To jednak tylko początek udanych gier, bo z nieco nowszych propozycji dostaniemy m.in. RAGE 2.

Nowe gry za darmo w ramach Amazon Prime Gaming

  • 2 listopada – RAGE 2: Deluxe Edition (Epic Games Store)
  • 9 listopada – Centipede: Recharged (Epic Games Store)
  • 10 listopada – Evan’s Remains (Amazon Games App)
  • 16 listopada – Behind the Frame: The Finest Scenery (Amazon Games App)
  • 16 listopada – Star Wars: Knights of the Old Republic (Amazon Games App)
  • 22 listopada – The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos (Amazon Games App)
  • 23 listopada – Black Widow: Recharged (Epic Games Store)
  • 30 listopada – Orten Was the Case (Amazon Games App)
  • 30 listopada – Caverns of Mars: Recharged (Epic Games Store)

Patrząc na ilość hitów (KOTOR i RAGE 2) i indyków (The Dungeon of Naheulbeuk, intrygujące Orten Was the Case) oferta zapowiada się na naprawdę dobrą. Ba, sam KOTOR wart jest tak naprawdę przypisania do konta, ale Amazon trochę zaszalał ze wspomnianym Orten Was the Case. Wszystko przez to, że wedle opisu gry na Steam, zostanie ona wydana jako free-to-play. Hm…

Pamiętajcie, że w ofercie wciąż możecie odbierać przedmioty do popularnych gier! W tym m.in. do Cyberpunka 2077.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie