Amazon Prime Gaming na marzec 2022 już dostępne. 7 gier do odebrania

Amazon Prime Gaming na marzec 2022
PC

I nie są to byle jakie gry! Amazon Prime Gaming może nie rozwaliło systemu, ale i tak warto zainteresować się marcową ofertą. W końcu mamy tu gry (niemal) za darmo.

Amazon niedawno oficjalnie przedstawił kolejną ofertę, a od wczoraj możemy już pobierać te gry.

Amazon Prime Gaming na marzec 2022

Pierwsze plotki się potwierdziły i dostaliśmy nową ofertę od Amazona, o której wiedzieliśmy wcześniej. Przypominam, że Prime Gaming zawiera się w subskrypcji Prime i oferuje dostęp do comiesięcznie zmienianych gier wideo. Do tego każdy może pobierać dodatkowe przedmioty do wielu popularnych pozycji jak np. League of Legends, Call of Duty Warzone czy Destiny 2.

I, muszę przyznać, w tym miesiącu raczej nie ma co liczyć na wielkiego hiciora. Mimo to wciąż warto zainteresować się ofertą, szczególnie jeżeli jesteście fanami sportu i science-fiction. To właśnie ta tematyka dominuje w aktualnym zestawieniu.

Oto nowe gry w Amazon Prime Gaming:

  • Madden 22
  • Surviving Mars
  • SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech
  • Crypto: Against All Odds
  • The Stillness of the Wind
  • looK INside – Chapter 1
  • Pesterquest

Warto zaznaczyć, że dwie najmocniejsze pozycje nie mają kluczy do Steam. Maddena przypiszemy do kont EA (Origin), natomiast Surviving Mars trafi do naszego Epic Games Store. Pozostałe tytuły można pobrać bezpośrednio ze strony Amazona.

No, chyba że wolicie zainstalować autorski launcher firmy. Wtedy za pomocą jednej aplikacji możemy zarządzać niemal wszystkimi przypisywanymi do kont pozycjami. Launcher Amazon Games znajdziecie tutaj.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie