Dodatkowe 10 gier za darmo na święta w Amazon Prime Gaming. Nie zabrakło hitów

Amazon Prime Gaming i 10 gier za darmo na święta. Genialne pozycje
Newsy PC

Amazon Prime Gaming ponownie chce w wyjątkowy sposób świętować nadchodzący okres świąteczny. Dostaniemy 10 gier za darmo, w tym genialny hit od Arkane!

Amazon Prime Gaming to obecnie jedna z najlepszych usług z grami wideo. Wszystko dlatego, że cena za rok jest śmiesznie niska (zaledwie 50 zł), a w korzyściach mamy sporo rzeczy. To w końcu nie tylko darmowe gry co miesiąc, ale i sporo przedmiotów do popularnych tytułów, cała biblioteka filmów oraz dostawa za darmo do domu z Amazona.

Amazon Prime Gaming na święta

10 gier za darmo będziecie mogli odebrać, jeżeli posiadacie obecnie wykupiony abonament. Amazon ponownie chce uczcić zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i związaną z nim tradycję. Chodzi tu oczywiście o dawanie prezentów. Dzięki temu do grudniowej puli darmowych gier możemy dopisać kolejne 10 pozycji i parę ciekawych przedmiotów.

Amazon na swojej stronie przedstawił listę dostępnych tytułów. Wymienione poniżej gry w ramach prezentu pod choinkę będziecie mogli odbierać od 27 grudnia 2022 roku. Mowa tu, rzecz jasna, o edycjach PC, bo tylko na tę platformę dostępna jest usługa.

  • Dishonored 2
  • Metal Slug
  • Metal Slug X
  • Metal Slug 3
  • Real Bout Fatal Fury
  • The King of Fighters 2003
  • The Last Blade
  • The Last Blade 2
  • Twinkle Star Sprites
  • SNK 40th Anniversary Collection

Mamy tu sporo mniejszych lub mniej popularnych pozycji, ale nie można pominąć największego hitu. Dishonored 2 to (dla mnie przynajmniej) arcydzieło od Arkane i jedna z najlepszych skradanek i immersive simów w historii. To pozycja w zasadzie obowiązkowa dla każdego, kto choć trochę lubo odkrywać nowe światy, przemykać między wrogami i angażować się w bardzo ciekawą fabułę.

Dishonored 2 to jednak nie wszystko. Dostaniemy również parę części kultowego Metal Slug. Być może dla niektórych dorosłych okaże się to swoistym przeniesieniem do czasów dzieciństwa akurat na gwiazdkę? Sam przyznam, że nie odmówię. Do tego wszystkiego w Prime Gaming mają pojawić się darmowe przedmioty dla graczy Candy Crush, Candy Crush Soda Saga oraz Farm Heroes Saga. Do tego na nowości mogą liczyć fani Bloons TD 6 oraz BTS Island: In the SEOM.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie