Taniec Alinity zasługuje na bana? Twitch się przestraszył i cofnął surową decyzję

Anility
Newsy Rozrywka

Jedna z popularnych streamerek, która oprócz pokazywania ciała gra np. w nową Zeldę, była zaskoczona, gdy kilka dni temu dostała bana za swój taniec. Zobacz i oceń, czy kara dla Alinity słusznie została zmniejszona.

Alinity to jedna z popularniejszych dziewczyn na Twitch, ma ponad 1,5 mln subskrybentów. Fakt, że zarabia również na pokazywaniu swoich wdzięków. Oprócz tego na jej kanale są jednak streamy z The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Czasem pogra również w jakąś cyfrową karciankę. Ostatnio Twitch wlepił jej trzydniowego bana, lecz nie za niemal nagie paradowanie przy basenie, lecz za taniec. Co ciekawe, w ubraniu. Zatem skąd taka decyzja paltformy?

Sprawa Alinity pokazuje, że Twitch’owi zależy

Dziewczyna nie kryła oburzenia, że za taki występek otrzymała aż trzydniowego bana. Spotkała ją surowsza kara za taniec w pełnym ubraniu niż ta, którą otrzymała za przypadkową awarię garderoby w 2020 roku. Postanowiła złożyć odwołanie i napisała w tej sprawie do administratorów Twitch’a. W swoich wpisach, Alinity rozważała nawet „przeniesienie biznesu gdzie indziej”, choćby na Rumble czy OnlyFans.

Po odwołaniu, Twitch szybko cofnął surową karę i przywrócił jej konto już po 24 godzinach. Chociaż nie było jasne, co dokładnie wywołało nagłą zmianę decyzji, to fani streamerki spekulują, że sam szum wokół wymierzonej kary oraz wypowiedzi Alinity odnośnie opuszczenia Twitch’a, mogły przynieść efekty. Złośliwi twierdzili, że Twitch po prostu faworyzuje dziewczynę, ponieważ jest jedną z czołowych streamerek platformy. Na takie zaczepki Alinity odpowiedziała, ze nic z tych rzeczy. Po prostu odwołała się od decyzji, co może zrobić każdy ukarany.

Taniec Alinity oraz odpowiedź Twitch’a zobaczysz na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie