Alienation na PS4 – klasy postaci i bonus za pre-order

Starcie z obcą cywilizacją coraz bliżej, więc czas przygotować się do walki.

Alienation to strzelanina w klimatach science fiction, która zaoferuje posiadaczom PlayStation 4 zarówno rozgrywkę solową, jak i kooperację dla maksymalnie czterech graczy. Tytuł wskoczy do PS Store już 26 kwietnia i został wyceniony na nieco ponad 75 złotych. Jeśli złożycie jednak zamówienie przedpremierowe, dostaniecie 10 proc. rabatu na grę, a dodatkowo dynamiczny motyw Alienation, którym ozdobicie menu swojej konsoli.


Tak oto opisano cechy tytułu na karcie gry w PS Store:

1. Skorzystaj z potężnej siły ognia – strzelaj, likwiduj obcych i zgarniaj łupy, wykorzystując otoczenie podlegające destrukcji.
2. Eksperymentuj z różnymi klasami postaci, zdobywaj ulepszenia umiejętności, modernizuj broń i wyposażenie, aby dostosować je do własnego stylu gry.
3. Walcz u boku znajomych albo zostań najemnikiem – wpraszaj się do innych rozgrywek i siej chaos.
4. Śledź swoje postępy i porównuj statystyki z innymi graczami.
5. Poznaj brutalną akcję zręcznościową, przygotowaną przez twórców Dead Nation, RESOGUN i Super Stardust.

Odpowiedzialne za produkcję studio Housemarque wypuściło świeży zwiastun strzelaniny, w którym szczegółowo omuwiono trzy dostępne w grze klasy postaci: Tank, Bio-Specialist oraz Saboteur. Każda z nich dysponuje innym orężem, więc wymaga od nas przyjęcia konkretnej taktyki w walce. Która postać najbardziej Wam przypasowała?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

4 Shares
Share4
+1
Tweet