Alan Wake - zrzut ekranu
0 komentarzy

Plotki okazały się prawdą. Alan Wake Remastered pojawi się jeszcze w tym roku

Dyrektor kreatywny Remedy Entertainment Sam Lake oficjalnie potwierdził, że Alan Wake Remastered pojawi się jeszcze tej jesieni.

Od kilku miesięcy w Internecie pojawiały się plotki o tym, że pojawi się Alan Wake Remastered. Choć wiele wskazywało, że niedługo zagramy w odświeżonego AW, tak musieliśmy czekać na oficjalne informacje. Wreszcie je otrzymaliśmy. Dyrektor kreatywny Remedy Entertainment, Sam Lake oficjalnie potwierdził w liście do fanów na stronie The Sudden Stop, że produkcja niebawem się pojawi. Premiera gry jest planowana na jesień bieżącego roku (wciąż nie znamy konkretnej oficjalnej daty). Tytuł ukaże się na PC (Epic Games Store), PS4, PS5, XONE oraz XSX S|X.

W liście skierowanym do fanów Lake pisze:

Alan Wake Remasterd jest oryginalnym doświadczeniem, które wszyscy pokochaliście lata temu. Nie chcieliśmy tego zmieniać. Ulepszyliśmy i poprawiliśmy grafikę, w tym model postaci Alana Wake’a, a także przerywniki filmowe dzięki skorzystaniu z wybranych [technologii – red.] next-genowych.

Sam Lake Dyrektor kreatywny Remedy Entertainment via The Sudden Stop

Zapowiada się naprawdę interesująco. Teraz musimy czekać na zwiastun oraz gameplay. No i oczywiście konkretną oficjalną datę premiery. Według przecieków, z tajwańskiego sklepu, o których niedawno pisaliśmy, gra ma się pojawić na rynku rzekomo 5 października. Te informacje nie zostały potwierdzone przez twórców, także czekajmy na finalną datę premiery.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się