Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Aktualizacja Red Dead Online wprowadziła do gry… duchy

Do modułu sieciowego Red Dead Redemption 2 została dodana pewna niepokojąca ciekawostka. Gracze od teraz mogą przywołać widmo jelenia, które nawiedzi ich przy ognisku. 

Rockstar Games słynie z umieszczania w swoich produkcjach wielu nietypowych ciekawostek. Gracze niekiedy latami pracują nad rozwiązaniem prezentowanych przez twórców zagadek, na co najlepszym dowodem może być wciąż nierozwiązany sekret Mount Chilliad z GTA V.

Red Dead Online to szczególnie liczna zbieranina kuriozalnych sytuacji. Pamiętacie jeszcze lipcowy bunt klaunów? Choć nowa ciekawostka ze świata wirtualnego Dzikiego Zachodu nie jest tym razem sprawką graczy, to jest ona niemniej interesująca.

Moduł sieciowy Red Dead Redemption 2 przez dłuższą chwilę nie otrzymał żadnej większej aktualizacji, ale wszystko zdaje się wracać na właściwe tory. W grze pojawiło się sporo nowych aktywności, jednak wraz z nimi przemycono coś jeszcze.

Od teraz gracze mogą przyzwać przy ognisku ducha jelenia, który będzie przechadzał się po okolicy przez kilka minut. Aby skonfrontować się z widmowym zwierzęciem trzeba spełnić szczególne warunki. Choć zjawa nie ma większego wpływu na rozgrywkę, to stanowi ciekawy smaczek dla łowców ciekawostek i świetnie wpasowuje się w klimat produkcji. Szczegółową instrukcję wykonania rytuału znajdziecie w poniższym filmie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się