Ukryta nowość w aktualizacji PS5 przestraszyła niektórych graczy

Aktualizacja PS5 z gigantycznymi nowościami | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS5

Tuż po najnowszej aktualizacji PS5, w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się filmiki pokazujące jedną z niespodziewanych nowości.

Jeśli zaktualizowaliście wczoraj system PS5, Wasza konsola dostała kilka nowych funkcji i możliwości. Sporo z nich dotyczy komunikacji oraz kontrolerów DualSense. W końcu głośniczki padów są “głośniejsze”, co przydaje się nie tylko podczas grania, ale i na czacie głosowym. Całą listę zmian publikowaliśmy już wczoraj, lecz okazało się, że update zmienił coś jeszcze, o czym Sony nie wspomniało.

Aktualizacja PS5 ponownie odświeża wyłączanie konsoli

Może nie każdy zwrócił na to uwagę, lecz Sony postanowiło zmienić ekran zamykania PlayStation 5. Nowość okazała się na tyle nieoczekiwana, że niektórzy gracze zwyczajnie przestraszyli się w pierwszym momencie, że z konsolą coś się dzieje. Niektórzy z kolei nie byli pewni i zaczęli dopytywać na forach, czy coś się zmieniło, ponieważ nie każdy przywiązuje wagę do takich detali.

Nowa animacja zamykania PS5 została przedstawiona na poniższym filmiku, który udostępnił m.in. PlayStation Planet. Możemy zobaczyć na nim najpierw najstarszą animację, później tę z modelu PS5 Slim, a na końcu najnowszą. Jest najbardziej efektowna z wszystkich i aż dziw bierze, że Sony zajmuje się takimi drobiazgami.

Z pewnością nie jest to “gwóźdź programu” nowego softu, lecz jak widać, nie o wszystkim można się dowiedzieć z oficjalnej listy zmian. Ciekawe, czy zauważyliście coś jeszcze, co zmieniło się wraz z nową wersją systemu.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=pjVkbXxdAZo

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie