Aktualizacja PS4. Sony szykuje nowe funkcje, wyciekła lista nowości

Sony z pewnością pracuje nad kolejną wersją softu do swojej konsoli, lecz co zaoferuje nowa aktualizacja PS4 i kiedy ją dostaniemy? Prawdopodobnie poznaliśmy odpowiedź na pierwszą część zadanego pytania.

Ostatnia aktualizacja PS4 z marca tego roku to osławiona poprawa wydajności systemu i jego stabilności. Sony co pewien czas wydaje jednak łatki, które przynoszą ze sobą garść nowych funkcji oraz możliwości. Jeden z dobrze poinformowanych insider’ów ujawnia, co mamy otrzymać w nadchodzącej wersji softu.

Nowa aktualizacja PS4 – lista nowości z przecieku

Owym dobrze poinformowanym jest Tidux – postać, której w dużym stopniu można zaufać, jeśli chodzi o przecieki dotyczące Sony. Tym razem pisze ona na Twitterze, że nadchodząca aktualizacja PlayStation 4 dostarczy nam następujące zmiany/nowości:

  • Lista życzeń;
  • Wysyłanie giftów poprzez PS Store;
  • Funkcja progresji trofeów;
  • Czas gry/statystyki dla wszystkich gier;
  • Możliwość przypinania gier na dashboardzie.

Dużo nie trzeba tłumaczyć, ponieważ powyższe hasła jasno przedstawiają, czego się spodziewać. Jeśli chodzi o progresję trofeów, Tidux tłumaczy na prośbę jednego z graczy: Powiedzmy, że w ramach trofeum masz zabić 100 zombie. Będziesz miał pod trofeum licznik, aby zobaczyć swoje postępy.

Choć Tidux udowodnił wielokrotnie, że ma dobre wtyki w szeregach Sony, to tradycyjnie przestrzegamy, by do wszystkich przecieków podchodzić z dystansem. Jeśli nowe rewelacje insider’a się sprawdzą, będziecie zadowoleni?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: