Aktualizacja Pokemon GO poprawia tryb dnia i nocy oraz wibracje

Aktualizacja Pokemon GO poprawia tryb dnia i nocy oraz wibracje
Mobile Newsy

Studio Niantic nadal poprawia Pokemon GO, wydając tym razem aktualizację oznaczoną numerem 0.51.0 w przypadku systemu Android oraz 1.21.0 dla iOS.

Na oficjalnej stronie tytułu wymieniono poprawki, jaki znajdziemy w grze. Po pierwsze deweloperzy chwalą się zlikwidowaniem buga, który powodował nieprawidłowe powiadomienia wibracyjne. Dalej mamy zmiany dotyczące trybu dnia i nocy – teraz przejście pomiędzy nimi ma być bardziej precyzyjne i dostosowane do naszego lokalnego czasu. Na koniec Niantic zaaplikował grze drobne poprawki tekstowe.

Dajcie znać, czy zauważyliście jakieś dodatkowe zmiany, które pojawiły się w Pokemon GO po najnowszej łatce! Deweloperzy nie zawsze ujawniają wszystko w oficjalnym spisie.

Poprzednia aktualizacja Pokemon GO wprowadziła stworki drugiej generacji

Od wielu dni po sieci krążyły domysły o nowych stworkach w Pokemon GO, które zostały potwierdzone w zeszłym tygodniu przez studio Niantic. Mieliśmy je dostać 12 grudnia i… obietnica została spełniona!

Nowa aktualizacja Pokemon GO dodała do gry kolejne poksyTogepi i Pichu, które mogą się wykluć z jajek. Zwiastun stworków możecie zobaczyć poniżej. Twórcy gry informują, że oprócz nich dostaliśmy kilka innych stworków, przedstawicieli regionu Johto z gier Pokemon Gold oraz Silver. Ich nazw co prawda nie podano, lecz gracze zdążyli już odkryć takie Pokemony jak: Jigglypuff, Jynx, Magmar, Electabuzz oraz Clefairy.

Niantic obiecuje również, że w przeciągu kilku nadchodzących miesięcy zobaczymy jeszcze więcej nowych Pokemonów, zatem można liczyć na częste aktualizacje z kolejnymi stworkami.

Na koniec akcent świąteczny – aktualizacja Pokemon GO pozwala nam zdobyć Pikachu z czapką mikołajkową na głowie. Jest to możliwe do 29 grudnia.

Aktualizacja Pokemon GO
Aktualizacja Pokemon GO

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie