Aktualizacja Mafia III – wyścigi, modyfikacje pojazdów i nowe stroje

Aktualizacja Mafia III – wyścigi, modyfikacje pojazdów i nowe stroje
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy! PS4 XOne

Zapraszamy na zwiastun i szczegóły.

Studio Hangar 13 udostępniło kolejną darmową zawartość posiadaczom Mafia III, która pojawiła się w grze wraz z najnowszym patchem. Tym razem gwoździem programu są wyścigi po ulicach Nowego Bordeaux. Czeka na nas 12 imprez: 6 okrążeń oraz 6 odcinków z punktu do punktu.

Wyścigi zostaną udostępnione po pierwszym spotkaniu z naszymi trzema porucznikami, a jeśli wszystkie zdołamy wygrać, czeka na nas nagroda w postaci pojazdu Griffin Marauder (screen poniżej).

Mafia III
Mafia III

Ponadto patch do Mafia III pozwala modyfikować samochody, co można od teraz robić w warsztatach Big Rick’s Garage. Deweloperzy zaznaczają, że dostajemy 50 różnych opcji, w tym naklejki na karoserię, spoilery, różne malowania, felgi i inne elementy do tuningu.

Mafia III
Mafia III

Aktualizacja Mafia III odmienia jednak nie tylko samochody, ponieważ sam Lincoln Clay doczekał się trzech nowych strojów. Jeden z nich (trzyczęściowy garnitur) odblokujemy jedynie po połączeniu Mafia III z kontem My2K (rejestracja jest teraz dostępna z poziomu gry). Zgarniemy wówczas dodatkowo specjalną wersję rewolweru Il Duca. Kto połączył grę ze wspomnianym kontem, garnitur od razu znajdzie w garderobie, a broń u handlarza.

Mafia III
Mafia III

Hangar 13 informuje jednocześnie, że na początku przyszłego roku otrzymamy kolejną aktualizację, skupiającą się już bardziej na osiągach samochodów.

Mafia III – wszystkie mafijne rodziny na jednej grafice

Studio Hangar 13 opublikowało na oficjalnej stronie Mafia III ciekawą grafikę, która na pewno przyda się osobom chcącym w pełni zrozumieć powiązania pomiędzy członkami mafijnych rodzin.

Obrazek wrzucamy poniżej i przypominamy, że deweloperzy nie kończą wsparcia dla swojego tytułu. Na początku listopada otrzymaliśmy jedenaście nowych strojów dla głównego bohatera, a obecnie studio przygotowuje kolejną darmową zawartość – wyścigi i personalizację samochodów.

Dajcie znać, jak bawicie się przy Mafia III. Gra warta była wydanych pieniędzy?

Aby powiększyć, otwórzcie grafikę w nowej karcie!

Mafia III
Mafia III
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie