Aktualizacja GTA Online to cios poniżej pasa i to dosłownie

Jest również nowy super szybki samochód Grotti X80 Proto.

Rockstar wydał nową aktualizację do GTA Online, którą zatytułowano Poniżej pasa. To tryb adwersarza dla posiadaczy PC oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One.


Update wprowadza do rozgrywki modyfikatory, które zostały rozmieszczone na mapie. Jest ich sześć, ich działanie jest krótkotrwale, lecz potrafi nieźle namieszać w rozgrywce:

  • Bestia: zmieńcie się w bestię i korzystajcie ze zdolności specjalnych typu niewidzialność, superskok i supersiła.
  • Spowolnienie: spowolnijcie wszystkim czas, dając snajperom taktyczną przewagę nad nieosłoniętymi przeciwnikami.
  • Odurzenie: odurzcie rywali, którzy wszędzie zobaczą zieloną mgłę. Dzięki temu spokojnie się do nich zakradniecie…
  • Szał: niech cała drużyna zasieje zniszczenie dzięki zwiększonym zadawanym i zmniejszonym otrzymywanym obrażeniom.
  • Odwrócenie: zasiejcie chaos w szeregach wrogów dzięki odwróceniu u rywali sterowania kamerą i powodując bałagan na drużynowym czacie.
  • Mrok: ukryjcie swoją drużynę i wyprowadźcie skryty atak.

Jak czytamy na stronie Rockstar, jednocześnie można korzystać tylko z jednego modyfikatora, zatem warto konsultować z drużyną, kto aktualnie zamierza uruchomić daną funkcję.

Kolejna dobra wiadomość jest taka, że przez nadchodzący tydzień zdobędziecie podwójną liczbę punktów reputacji oraz GTA$ za listę gier Poniżej pasa. Premie są dostępne do 27 czerwca włącznie. Za samo zalogowanie się do GTA Online do tego czasu każdy gracz otrzyma gratis koszulkę Grotti.

Na koniec coś dla osób, które lubią dużo zarabiać i mało wydawać. Rockstar przygotował bowiem liczne obniżki na pojazdy pływające i latające. Z tych pierwszych mamy przecenioną o 50 proc. Lampadati Toro. Jeśli wolicie latanie, można kupić taniej Valkyrie i wszystkie trzy warianty Buckinghama Swifta ( w tym tygodniu dostępne bez wymaganych napadów). Żeby było jeszcze lepiej, o 33 proc. przeceniono wyrzutnie namierzające.

I jeszcze jedno – w ofercie Legendary Motorsport pojawił się szybki samochód Grotti X80 Proto. Poniżej możecie zobaczyć szczegóły aktualizacji na grafikach oraz trailerze:

GTA Online
GTA Online
GTA Online
GTA Online

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

65 Shares
Share65
+1
Tweet