Aktualizacja CS:GO – Valve szykuje się do wielkiego dnia

To już trzeci dzień z rzędu, kiedy to Counter-Strike: Global Offensive otrzymuje update. Nowa aktualizacja CS:GO jest jeszcze mniejsza od wczorajszej, co może świadczyć tylko o jednym – Panorama UI została prawie wyczyszczona z błędów.

Jeśli siedzicie w ostatnich dniach przy Counter-Strike: Global Offensive, w zasadzie każdego dnia musicie pobrać nowy update przed rozpoczęciem zabawy. Valve szykuje się bowiem do ostatecznej premiery nowego interfejsu Panorama UI, który powinien zostać udostępniony dosłownie każdemu graczowi do końca tego miesiąca. Dzisiejsza aktualizacja CS:GO jest jeszcze mniejsza od poprzedniej, zatem podejrzewamy, że deweloper uporał się z większością błędów interfejsu i jest na ostatniej prostej, jeśli chodzi o poprawki.

Aktualizacja CS:GO – 27/07/2018 – zmiany

[PANORAMA]

– Dodano przycisk w tablicy wyników, który pozwala wyświetlić stronę internetową serwera. Adres URL strony internetowej serwera musi być określony w pliku motd, do którego odnosi się ustawienie motvil cvar na serwerze gry. Domyślna instalacja serwera ma ustawienie motdfile cvar skonfigurowane jako “motd.txt”, które zawiera domyślny adres URL.
– Dodano przycisk w menu pauzy do zgłaszania serwerów gry.
– Poprawiono styl otrzymywania przedmiotów na koniec meczu.
– Poprawiona responsywność menu zakupów.
– Inne ulepszenia stabilności klienta.

Jak zatem widzicie, sporo tego nie ma, lecz kto wie, czy jutro nie pojawi się jeszcze jedna aktualizacja CS:GO. Piszcie, czy nowy interfejs przypadł Wam do gustu!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.