Świąteczna aktualizacja CS:GO – lepszy dźwięk przestrzenny i ogromne zmiany na mapie Nuke!

Świąteczna aktualizacja CS:GO – lepszy dźwięk przestrzenny i ogromne zmiany na mapie Nuke!
Filmiki z gier Newsy PC

Tym razem naprawdę porządny update.

Nowa aktualizacja CS:GO z pewnością spodoba się osobom, które dysponują słuchawkami z dźwiękiem przestrzennym oraz tym, lubiącym pograć na mapie Nuke.

Valve znacznie ulepszyło system dźwięku surround w grze i naprawdę słychać sporą różnicę! Teraz łatwiej zorientujemy się, z której strony zbliża się wróg oraz gdzie padają strzały. Sami sprawdźcie to w grze lub na filmiku, który przygotował YouTube’r posługujący się nickiem 3kliksphilip.

Poniższy materiał przedstawia również duże zmiany na mapie Nuke, których dokonała omawiana aktualizacja Counter-Strike: Global Offensive. Lokacja pozbyła się drabin na silosy i wzbogaciła o kilka elementów ważnych ze względów taktycznych.

Wśród innych zmian warto wymienić również te dotyczące publicznych poczekalni, które pozwalają połączyć się z pobliskimi graczami. W poczekalniach Grup Steam zobaczymy narodowość, z której pochodzi większość jej członków.

Skoro zbliżają się święta, update CS:GO wprowadza do gry np. sweterki dla kurczaków czy możliwość rozdawania prezentów przez ograniczony czas.

Dajcie znać, czy teraz chętniej będziecie zaglądać na Nuke!

Darmowy Counter-Strike: Global Offensive lub rabat na Battlefield 1. Akcja promocyjna Ravcore

Ravcore przypomina o promocji, która rozpoczęła się 3 grudnia i potrwa aż do końca 2016 roku. Tylko teraz każdy, kto zakupi produkt marki Ravcore z listy modeli objętych promocją w jednym ze
sklepów partnerskich, otrzyma do wyboru grę Counter-Strike: Global Offensive za darmo lub zniżkę na zakup Battlefield 1.

Battlefield 1 czy Counter Strike: Global Offensive?

Nie czekaj na Świętego Mikołaja i obdaruj bliskich kodami uprawniającymi do bezpłatnego pobrania pełnej wersji gry Counter-Strike: Global Offensive na platformę Steam (PC). Jeśli natomiast bliskie są Ci klimaty I Wojny Światowej, Ravcore wraz z RTV Euro AGD rozdaje kody zniżkowe, uprawniające do zakupu tytułu Battlefield 1 w wersji PC Box z 30% rabatem.

Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest nabycie jednego z produktów objętych promocją w nieprzekraczającym terminie 31 grudnia 2016 roku oraz wypełnienie i przesłanie specjalnego formularza znajdującego się na stronach promocyjnych: www.cs.ravcore.com lub www.bf.ravcore.com. Znajdziecie tam również wszystkie informacje dotyczące sprzętów objętych akcją, ceny oraz sklepy, w których należy złożyć zamówienie.

Źródło: Ravcore, opracowanie własne

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie