Aktualizacja CS:GO dodaje skórki na rękawiczki i poprawia liczne błędy

Aktualizacja CS:GO dodaje skórki na rękawiczki i poprawia liczne błędy
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy!

Counter-Strike: Global Offensive doczekało się kolejnej aktualizacji, która jest dosyć spora i waży dokładnie 859.4 MB. Co dostajemy po ściągnięciu łatki?

Przede wszystkim w grze pojawi się nowa skrzynia Glove Case, w której można znaleźć jeden z 24 skinów na rękawiczki lub jedną z 17 nowych skórek broni, zaprojektowanych przez społeczność CS:GO. Skiny na rękawiczki mogą wypaść ze skrzyni zamiast noża.

Aktualizacja CS:GO to również Radicals Music Box (7 nowych utworów) oraz zmiany związane z lobby. Gracze mogą teraz dołączać do pokojów utworzonych przez członków ich Grup Steam, a jeśli sami utworzymy poczekalnię dla znajomych, będzie ona dostępna dla wszystkich graczy z naszej Steam’owej grupy (opcja do wyłączenia w ustawieniach gry).

Kolejna zmiana dotyczy osób wyrzuconych z lobby. Jeśli ktoś wyleci z poczekalni, nie będzie mógł ponownie do niej dołączyć przez następne trzy minuty. Jest też poprawa dźwięku rozbijanych doniczek czy eliminacja błędu, przez który nie mogliśmy podnieść zestawu do rozbrajania leżącego w wodzie.

Ponadto nowa aktualizacja CS:GO wprowadza poprawki na mapach Dust II, TrainShorttrain oraz Shortdust. W dwóch ostatnich mamy kosmetyczne zmiany, natomiast jeśli chodzi o Dust II i Train, poprawek jest trochę więcej i możecie je podejrzeć na poniższych filmikach.

Najpierw jednak nowe skórki na rękawiczki i bronie. Dajcie znać, czy podobają się Wam takie skiny!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie