Advent – nowa gra od Take-Two?

Pojawiły się pierwsze informacje na temat nowego projektu od Take-Two. Nie do końca wiadomo, czy chodzi o grę. O co zatem?

Już od kilku tygodni ze strony Take-Two pojawiają się sygnały, że firma planuje wydać całkiem nowy tytuł. Wielu graczy liczyło na trzecią część Mafii. Teraz okazuje się, że może chodzić o coś innego niż gra. Chyba że Take-Two po prostu stara się nas zręcznie wkręcić w kampanię marketingową?

Take-Two opublikowało na Twitterze krótki wpis. Luksus dla nielicznych uprzywilejowanych, jest przestarzały. To jest przyszłość życia w mieście – czytamy na Twitterze. Sam obrazek prezentuje miasto w nocy oraz napis rusz się dziś i zacznij żyć w świecie jutra.


To dość tajemniczy przekaz i trudno stwierdzić, czego możemy się spodziewać. Jeśli gra to jakiś symulator życia? Albo może kolejna produkcja science-fiction w której będziemy dokonywać różnych wyborów moralnych? Przekonamy się najpewniej podczas E3, chyba że Take-Two zechce odsłonić nieco nowych kart jeszcze przed samą imprezą.

 

 

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

0 Shares
Share
+1
Tweet