Po złamaniu kręgosłupa, gwiazda filmów dla dorosłych publikuje nowy filmik. Wideo pełne bólu

Adriana Chechik w trakcie rehabilitacji kręgosłupa
Newsy

Adriana Chechik podaje szczegóły odnośnie tego, w jakim jest obecnie stanie.

Streamerka i była gwiazda filmów dla dorosłych w zeszłym tygodniu skoczyła do basenu pełnego pianek. Niestety skok okazał się tragiczny w skutkach. Adriana Chechik złamała kręgosłup w dwóch miejscach i jak się dzisiaj okazuje, jej stan nie jest dobry. Właśnie podzieliła się wpisem i materiałem wideo, w którym w szczegółach opisuje, jak się czuje.

Więc, operacja poszła dobrze, 5 godzin i 30 minut! Więcej zrostów niż oczekiwano, całkowicie zmiażdżone kości i uszkodzenie nerwów w pęcherzu, mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będę mogła znowu sikać… trochę krwawienia wokół kości, ale ogólnie dobrze!

– opisuje Chechik.

Dodaje, że chodzenie jest dla niej bardzo trudne, ale udaje się przy pomocy personelu medycznego i balkonika. Na wideo poniżej widać, że poruszanie się sprawia jej bardzo dużo bólu. Streamerkę czeka więc zapewne długa rehabilitacja.

Co interesujące, okazuje się że w trakcie feralnej dla Chechik imprezy, także inne osoby odniosły obrażenia. Jedna z dziewczyn po skoku ma problemy z kolanem. Organizator imprezy czyli Twitch, Lenovo oraz Kairos Media, powinny przyjrzeć się sprawie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie