Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

A Plague Tale: Innocence ze świetnym wynikiem sprzedażowym, twórcy dziękują za zainteresowanie

Twórcy z francuskiego Asobo Studio poinformowali, że ich gra o pladze przekroczyła właśnie liczbę miliona sprzedanych egzemplarzy.

Niewiele ponad rok od premiery A Plague Tale: Innocence twórcy tytułu ogłosili na Twitterze, że ich produkcja została kupiona ponad milion razy na całym świecie. Asobo Studio dziękuje społeczności fanów za tak dobry wynik i za wsparcie.

Sukces sprzedażowy A Plague Tale nie powinien dziwić nikogo, biorąc pod uwagę fakt, że to dobra gra była – nie tylko klimatyczna, ale i piękna. Tytuł został odebrany bardzo ciepło zarówno wśród graczy, jak i krytyków. Kto nie wierzy, może zapoznać się z naszą recenzją.

A Plague Tale: Innocence przenosi gracza do roku 1349. Głównymi bohaterami produkcji są Amicia i jej młodszy brat Hugo, którzy uciekają przed Inkwizycją, tułając się po wioskach zdziesiątkowanych przez zarazę. Robimy wszystko, by przetrwać, stawiając czoła różnym przeciwnościom i okropieństwom. Naszymi przeciwnikami są nie tylko wysłannicy inkwizytora, ale i wszechobecne szczury.

Tytuł zadebiutował na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w połowie maja 2019.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się