7 najlepszych premier gier na obecny tydzień

Lipiec przynosi ze sobą kilka większych gier (tutaj premiery miesiąca), lecz w tym tygodniu musimy zadowolić się indykami. Co nie oznacza, że nie dadzą nam one morza frajdy. W co warto zagrać?

Sezon ogórkowy w pełni, lecz jeśli szukacie nowych premier gier, podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę. W tym zestawieniu prezentujemy najciekawsze naszym zdaniem tytuły, które zadebiutują w dniach od 8 do 14 lipca. Zaczynamy od uzbrojonych… po czubek rogów kóz.

Goat of Duty (wczesny dostęp)

Kilka lat temu tryumfy święcił Symulator Kozy (Goat Simulator), a teraz ktoś wpadł na pomysł, by oddać w ich łapy (racice!) pokaźny arsenał broni i wpuścić na arenę, by walczyły o przetrwanie.

Nie ma tutaj fabuły i jak czytamy na Steam, po prostu jesteś kozą. Masz po uszy broni (znaczy się – po czubek rogów). Inne kozy chcą cię zabić. Tyle. A teraz pakuj się na arenę i pokaż jak kozaczysz.

Deweloperzy tłumaczą, że Goat of Duty to wieloosobowy dynamiczny FPS; to w sumie wszystko, co musisz wiedzieć. Nie ma tu żadnych zawiłych zasad; nie musisz poznawać cech postaci, żmudnie dobierać umiejętności ani bawić się w strategie. Jest podstępna arena, potężne bronie i diabelnie dynamiczna rozgrywka. Są też odjechane koztiumy (skórki), wstawki humorystyczne, kozie zagrywki i dojeżdżanie wrogów.

  • Platformy: PC
  • Data premiery: 10 lipca (wczesny dostęp)
  • Producent: 34BigThings
  • Wydawca: Raiser Games

Na drugiej stronie otrzymacie niesamowitą moc tworzenia.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.