10 premier na najbliższy tydzień. Polski shooter, trochę RPG, ogromna gra od Bungie…

Zobaczcie najciekawsze gry i dodatki, które zostaną wydane w ciągu najbliższych siedmiu dni.

Wrzesień wypchany będzie ciekawymi produkcjami i oprócz tych największych, które przedstawialiśmy w zestawieniu 13 najciekawszych premier września, na rynku wyląduje masa pomniejszych, co nie oznacza, że gorszych tytułów.

Tym razem przyglądamy się najciekawszym pozycjom, które pojawią się w sprzedaży w dniach 4-10 września. Nie zabraknie w tym czasie czegoś naprawdę ogromnego i widowiskowego – mowa oczywiście o Destiny 2 – jak i odniesień do czasów minionych w postaci indyków w konwencji pixel art.

Jeśli zatem szykujecie kasę na jakieś gry, lecz nie ogarniacie jeszcze najbliższych premier, służymy pomocą. Na początek wspomniany gigant od Bungie:

Destiny 2

Deweloperzy zapewniają, że będzie jeszcze lepiej i grywalniej. W Destiny 2 upadł azyl ludzkości, jakim było ostatnie bezpieczne miasto na Ziemi, a jego ruiny okupuje nowy, potężny wróg wraz ze swą elitarną armią znaną jako Czerwony Legion. Każdy z graczy stworzy swą postać zwaną Strażnikiem, jednego z wybrańców chroniących ludzką rasę. Wcielając się w Strażników, w Destiny 2 gracze staną przed zadaniem opanowania nowych umiejętności, zdobycia potężnych broni, zjednoczenia sił strzegących miasta i wspólnego uderzenia w przeciwnika, by odzyskać stracony dom.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery w Polsce: 6 września (konsole), 24 października (PC)
  • Producent: Bungie Software
  • Wydawca w Polsce: CDP

Druga premiera zapewni sporo atrakcji fanom RPG.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.