Pierwszy gameplay z Assassin’s Creed Chronicles: China

Co sądzicie o Asasynach w takim wydaniu? Zamierzacie zagrać, czy ominiecie szerokim łukiem? Dla niezdecydowanych mamy gameplay.

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Assassin’s Creed Chronicles: China będzie pierwszą z trzech części nowej serii, która zostanie osadzona w znanym uniwersum. Tutaj zobaczycie zapowiedź nadchodzących atrakcji w formie zwiastuna.

Tytuły z cyklu Chronicles będą czymś zupełnie innym od tego, do czego Ubisoft przyzwyczaił nas w grach z asasynami i templariuszami. Dostaniemy bowiem klasyczną platformówkę 2.5D, w której przyjdzie nam poruszać się w lewo lub w prawo. Sporadycznie kamera pokaże bohatera/bohaterkę zza pleców.

Premiera Assassin’s Creed Chronicles: China została ustalona na 22 kwietnia tego roku. Zagramy na PC oraz konsolach PS4 i Xbox One. Kolejne odsłony – przenoszące nas do Rosji oraz Indii – zostaną wydane jesienią tego roku.

Zerknijcie tymczasem na pierwszy gameplay z AC Chronicles: China i dajcie znać, co sądzicie o znanej serii w takiej postaci. Podoba się?

Wersja bez komentarza

Wersja z komentarzem

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

35 Shares
Share35
+1
Tweet