Need for Speed dostanie nowy tryb do robienia zdjęć

Na wypadek, gdyby fotki z garażu były mało twarzowe.

W środę 3 lutego najnowszy Need for Speed otrzyma sporą aktualizację, zawierającą między innymi funkcję Snapshot Pro – czyli tryb do robienia zdjęć, w którym swobodnie możemy operować kamerą i bawić się takimi opcjami, jak głębią ostrości, saturacją, jasnością i paroma innymi. Do tej pory łapać ujęcia można było tylko w garażu, a sądząc po ilości takich screenów w sieci, można śmiało stwierdzić, że Snapshot Pro to strzał w dziesiątkę.

Co jeszcze zaoferuje nam Ghost Games? Z ciekawszych rzeczy – możliwość dzielenia się tzw. wrapami, przemalowania tablic rejestracyjnych i skorzystania z ponad stu części do jedenastu wybranych samochodów. Od środy naprawimy też nasze wózki przejeżdżając przez stacje benzynowe, co pozbędzie się konieczności zjeżdżania w tym celu do garażu. Dla fanów ścigania się po sieci dodano też specjalną opcję w menu głównym gry.

Dobrze wiedzieć, że deweloperzy nie pozostawiają produkcji samej sobie, tymczasem dalej czekamy na wersję PC, którą mają wypuścić w kwietniu tego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

8 Shares
Share8
+1
Tweet