Do internetu wyciekły informacje dotyczące nowego Battlefielda!

Dysponujemy wieloma szczegółami dotyczącymi gry od EA.

Pełna nazwa tytułu będzie brzmieć Battlefield Hardline. Potwierdziły się też pogłoski jakoby scenariusz miał koncentrować się wokół walk między policjantami oraz przestępcami. Poznaliśmy także listę platform na jakich zadebiutuje FPS: PC, PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360.

Głównym bohaterem będzie Nick Mendoza, detektyw o niezbyt długim stażu pracy, pochodzący z miasta Miami. Pozycja ma być nieliniowa, umożliwiając pokonywanie wyzwań na wiele różnych sposobów. Walcząc z gangsterami protagonista będzie mógł korzystać z wielu przydatnych elektronicznych gadżetów, które niejednokrotnie uratują mu skórę. Osoby, które lubią gdy ich umiejętności są testowane, na pewno ucieszą się na wieść o ulepszonym SI wrogów.

Poznaliśmy także nazwy klas postaci:  Professional, Enforcer, Operator oraz Mechanic. Wśród nowych trybów pojawi się z kolei: Heist – będą to scenariusze skoncentrowane na walkach między stróżami prawa a złoczyńcami oraz Blood Money – skupiony na obronie i atakowaniu określonego miejsca na mapie. Więcej szczegółów powinniśmy poznać już 9 czerwca na targach E3.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

4 Shares
Share4
+1
Tweet