Częste loadingi w Wiedźminie 3? Zobaczcie, czego się spodziewać. Mamy również tonę gameplayu

SalesTube Xbox One S – Rectangle w treści

Wiemy już, że otwarty świat Dzikiego Gonu powali swoim rozmachem. Zastanawialiście się jednak, czy często zobaczymy ekrany ładowania?

Kwestię loadingów poruszył na łamach serwisu GameSpot Jonas Mattsson, który odpowiada w Wiedźminie 3 za lokacje. Według jego słów, praktycznie cały ogromny świat w nadchodzącej grze z Białym Wilkiem będziemy mogli zwiedzać bez żadnego dogrywania. Pojawi się tylko jeden moment w naszej wędrówce, kiedy będziemy musieli poczekać na doładowanie danych.

Chodzi o wejście na teren Kaer Morhen. – To osobny mały poziom. Poza tym w całym otwartym świecie nie będzie czasów dogrywania. Możecie podróżować gdzie tylko zechcecie – wyjaśnia Mattsson.

Deweloper doprecyzował, że ekrany z loadingiem zobaczymy oczywiście w kilku innych momentach: Kiedy zaczynamy grę, kiedy zginiemy, podczas wczytywania stanu gry, albo przy korzystaniu z opcji szybkiej podróży. W tym ostatnim przypadku czas dogrywania będzie się różnił w zależności od tego, na jaką odległość chcemy się przenieść.

Na deser mamy dla Was tonę fragmentów rozgrywki z Dzikiego Gonu. Kilku światowych YouTube’rów otrzymało bowiem prezent i mogło pograć już teraz w Wiedźmina 3. Poniżej ich wrażenia.

Na początek wrzucamy filmik prezentujący rozgrywkę na PC w ustawieniach Ultra (komputer wyposażony był w kartę graficzną GTX 980), a jako drugi i trzeci zobaczycie materiały w języku polskim. Później lecimy z pozostałymi. Miłego oglądania!

 

 

 

 

 

 

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

98 Shares
Share98
+1
Tweet