Częste loadingi w Wiedźminie 3? Zobaczcie, czego się spodziewać. Mamy również tonę gameplayu

Wiemy już, że otwarty świat Dzikiego Gonu powali swoim rozmachem. Zastanawialiście się jednak, czy często zobaczymy ekrany ładowania?

Kwestię loadingów poruszył na łamach serwisu GameSpot Jonas Mattsson, który odpowiada w Wiedźminie 3 za lokacje. Według jego słów, praktycznie cały ogromny świat w nadchodzącej grze z Białym Wilkiem będziemy mogli zwiedzać bez żadnego dogrywania. Pojawi się tylko jeden moment w naszej wędrówce, kiedy będziemy musieli poczekać na doładowanie danych.


Chodzi o wejście na teren Kaer Morhen. – To osobny mały poziom. Poza tym w całym otwartym świecie nie będzie czasów dogrywania. Możecie podróżować gdzie tylko zechcecie – wyjaśnia Mattsson.

Deweloper doprecyzował, że ekrany z loadingiem zobaczymy oczywiście w kilku innych momentach: Kiedy zaczynamy grę, kiedy zginiemy, podczas wczytywania stanu gry, albo przy korzystaniu z opcji szybkiej podróży. W tym ostatnim przypadku czas dogrywania będzie się różnił w zależności od tego, na jaką odległość chcemy się przenieść.

Na deser mamy dla Was tonę fragmentów rozgrywki z Dzikiego Gonu. Kilku światowych YouTube’rów otrzymało bowiem prezent i mogło pograć już teraz w Wiedźmina 3. Poniżej ich wrażenia.

Na początek wrzucamy filmik prezentujący rozgrywkę na PC w ustawieniach Ultra (komputer wyposażony był w kartę graficzną GTX 980), a jako drugi i trzeci zobaczycie materiały w języku polskim. Później lecimy z pozostałymi. Miłego oglądania!

 

 

 

 

 

 

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

98 Shares
Share98
+1
Tweet