DLC do Dying Light z trybem Koszmaru. Na co się szykować?

SalesTube Xbox One S – Rectangle w treści

Nowy poziom trudności da nam ostro popalić.

Techland zaprezentował kolejny epizod serii Highlights, w którym producent szczegółowo omawia ulepszenia i dodatkową zawartość w nadchodzącym Dying Light: The Following – Enhanced Edition.

Najnowszy materiał skupia się na Trybie Koszmaru – nowym poziomie trudności, który ogranicza użycie broni z Easter Eggów, wprowadza kary doświadczenia po śmierci, sprawia, że przeciwnicy są bardziej wymagający i wiele innych.

– Tryb Koszmaru zaprojektowaliśmy dla tych graczy, którzy szukają większych wyzwań i pełniejszej immersji. Koszmar bierze wszystkie elementy z trudnego poziomu i podkręca je jeszcze bardziej – mówi producent, Tymon Smektała. – Staramy się zbliżyć doświadczenia płynące z Dying Light do tych, które mogłyby mieć miejsce podczas prawdziwej apokalipsy, do sytuacji w której każdy twój ruch może zaważyć o twoim być albo nie być. Dodaliśmy jednak dwa ułatwienia. Rozgrywka w trybie współpracy na najwyższym poziomie daje więcej punktów doświadczenia i zwiększa szansę na znalezienie najlepszych przedmiotów – dodaje Smektała.

A jak to wygląda w praktyce? Odpalajcie poniższy filmik:

Źródło: Techland

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

44 Shares
Share44
+1
Tweet