Zza kulis nowego Uncharted. Gra prezentuje się fenomenalnie

Zza kulis nowego Uncharted. Gra prezentuje się fenomenalnie
Filmiki z gier Newsy PS4

Sierpień obrodził premierami, a Uncharted: Zaginione Dziedzictwo to zdecydowanie jedna z lepszych gier tego miesiąca, która zadebiutuje ekskluzywnie na PlayStation 4 w dniu 23 sierpnia. Jeśli chcecie zobaczyć inne gorące tytuły, które zostaną wkrótce wydane, możecie zajrzeć do naszego zestawienia.

Czekając na nadchodzącą przygodę w świecie Uncharted, możemy zerknąć na nowy materiał zza kulis produkcji, który nie ogranicza się jedynie do samego gadania, lecz prezentuje sporo soczystej rozgrywki. Filmik posiada polskie napisy, zatem nie zapomnijcie ich włączyć w opcjach wideo.

Tak brzmi polski dubbing w oczekiwanej grze na PS4

Na początku lipca polski oddział PlayStation zaprezentował trailer Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, który przedstawia polską wersję językową tytułu.

Mimo że mamy do czynienia z dodatkiem, jest on naprawdę sporych rozmiarów. Cała przygoda w Zaginionym Dziedzictwie zajmie nam około 10 godzin, a przy tym cena wydaje się naprawdę atrakcyjna – 169 zł w PS Store.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo jest pierwszą samodzielną przygodą w historii serii Uncharted, której główną bohaterką jest Chloe Frazer.

Żeby odzyskać starożytny, indyjski artefakt i nie dopuścić, aby trafił w ręce okrutnego spekulanta wojennego, Chloe Frazer musi poprosić o pomoc słynną najemniczkę Nadine Ross (znaną z Uncharted 4: Kres Złodzieja).

Chloe i Nadine, przemierzając Ghaty Zachodnie w Indiach, muszą nauczyć się współpracować, aby odnaleźć artefakt, pokonać groźnych nieprzyjaciół i nie dopuścić, by cały region pogrążył się w chaosie.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo umożliwi rozgrywkę w trybie wieloosobowym i przetrwania z Uncharted 4: Kres Złodzieja. Rozgrywka wieloosobowa przez sieć na PS4 wymaga subskrypcji PlayStation Plus.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie