Zwrot gier z cyfrowej dystrybucji nie jest możliwy? Wcale nie!

Z DriveClub tysiące graczy ma spory problem. Wielu z nich nie może oddać gry zakupionej w PSS. Okazuje się jednak, że mimo niekorzystnego dla graczy regulaminu Sony, cyfrowy produkt można zwrócić. Oto przykład z Polski!

Serwis Polygamia.pl opublikował kilka tygodni temu list czytelnika o imieniu Wojtek, który walczył z Sony o zwrot pieniędzy za DriveClub. Według Wojtka, gra nie spełnia obietnic, które dają twórcy. Bardzo uciążliwe jest granie w sieci, ponadto Wojtek nie mógł dostać się do wszystkich opcji, które miały być dostępne, a dodatkowo cały czas napotykał na problemy z serwerami. Najpierw prosząc o zwrot pieniędzy za zakupioną cyfrowo grę, spotkał się z odmową administratora. W odpowiedzi został mu przytoczony jeden z punktów regulaminu: w umowie PSStore jest zapis, iż dopóki ktoś pracuje nad poprawą, to nie mam prawa nic reklamować.

Wojtek jednak nie odpuścił. Wysłał list do pomocy technicznej Sony. Ci skierowali go do oddziału w Wielkiej Brytanii a tam uwaga… zgodzili się przyjąć reklamację! Wojtek dostał zwrot pieniędzy, co prawda w formie cyfrowej, czyli na zakupy w PSS, ale mimo wszystko udało się. Jak widać można, wystarczy tylko chcieć i walczyć o swoje. Brawo!


Źródło: Polygamia.pl

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

  • UrobroS

    Hej potzrebowałbym pomocy. chcę zwrócić PVZ GW2 bo lagi ale kupiłem cyfrowo.

6 Shares
Share6
+1
Tweet