Zwiastun serialu Wiedźmin od Netflix już oficjalnie!

Tak przedstawiają się najnowsze przygody Geralta z Rivii. Netflix pokazał swoją wizję serialu na który czekają miliony graczy.

W trakcie Comic-Con 2019 w San Diego, pokazany został zwiastun serialu Wiedźmin od Netflixa. Fani w końcu mieli okazję spojrzeć, jak będzie się prezentować nadchodząca wielka produkcja.

Na zwiastunie możemy zobaczyć polowanie Geralta na strzygę, las Brokolin, driady oraz atak Nilfgaardu na Cintrę. W rolę Geralta wciela się Henry Cavill, znany chociażby z roli Supermana. Yennefer została aktorka Anya Chalotra, Triss zagra Annie Shaffer, a jako Ciri zobaczymy Freyę Allan.

Netflix nie podał jeszcze daty premiery serialu Wiedźmin ograniczając się do stwierdzenia, że Geralt przybędzie do nas ostatniego miesiąca tego roku. Nieoficjalnie mówi się, że wszystkie 8 odcinków pierwszego sezonu zobaczymy 20 grudnia, lecz nie jest to jeszcze pewniak.

Choć nie powiedziano tego wprost, na jednym sezonie z pewnością się nie skończy. Sugestie na temat kolejnego sezonu pojawiały się już w sieci, a sama Lauren S. Hissrich informowała o zakończeniu zdjęć do pierwszego sezonu. Krążą plotki, że kręcenie zdjęć do drugiego sezonu wystartuje w grudniu tego roku lub w styczniu roku 2020.

Oto krótki opis serialu, jaki przedstawił Netflix:

Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.