Zwiastun Halo 2 w odnowionej wersji, prosto z Comic Con! Jak wypada na tle trailera sprzed 10 lat?

Kultowa strzelanka jeszcze raz ma pokazać pazury, tym razem na konsoli Xbox One.

Halo: 2 Anniversary Edition pojawi się w ramach zestawu Halo: The Master Chief Collection. W pakiecie znajdą się również Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 3 oraz Halo 4. Taką składanką Microsoft chce przygotować posiadaczy Xboksa One na nadejście najnowszej odsłony serii, czyli Halo 5: Guardians (tutaj info i zwiastun).


Zremasterowane gry mają działać w rozdzielczości 1080p z szybkością 60 klatek na sekundę. Odpalając poszczególne tytuły z pakietu dostaniemy nie tylko kampanie dla jednego gracza, lecz również tryb multi z wszystkimi, znanymi z dawnych lat arenami (około 100 map!).

Podczas imprezy Comic Con w San Diego mogliśmy zobaczyć odświeżony trailer z Halo: 2 Anniversary Edition. Muszę przyznać, że wygląda niesamowicie! Zdradzono również, że w grze pojawi się mapa Zanzibar.

Po obejrzeniu zwiastuna zerknijcie na drugi filmik, który porównuje go z tym, co mogliśmy zobaczyć niemal dekadę temu. Kompilacje materiałów mamy dzięki serwisowi DualShockers. Na koniec serwujemy malutką galerię z odświeżonego Halo.

Halo: 2 Anniversary Edition – zwiastun z Comic Con

Nowe Halo 2 vs. stary trailer

Premiera Halo: The Master Chief Collection już w listopadzie tego roku. Jedynie na Xbox One. Jeśli lubicie to uniwersum, zapewne zainteresuje Was serial Halo: Nightfall od Ridleya Scott’a. Pierwszy zwiastun obrazu pokazywaliśmy tutaj.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet