Zwiastun GTA Online: Motocykliści – wszystko jasne

GTA Online Motocykle
Filmiki z gier Newsy PC PS4 Wideo XOne

Zobaczcie jak prezentuje się najnowsze DLC do GTA Online.

Już teraz można pobierać nowe DLC do GTA Online, które wprowadza gangi motocykle i kilka innych interesujących elementów.

Aktualizacja GTA Online: Motocykliści otwiera zupełnie nowy rozdział w funkcjonowaniu przestępczego świata GTA Online. Ulicami i czarnym rynkiem hrabstwa Blaine i Los Santos zawładną kluby motocyklowe z prawdziwego zdarzenia. Stwórz własny gang motocyklowy, załóż swoją siedzibę, rozkręć dochodowy interes, zmodyfikuj nowe motocykle, w tym klasyczne choppery, quady i bajeranckie ścigacze, walcz z innymi klubami i nie tylko – czytamy w opisie od Rockstar Games.

Jesteście zainteresowani rozwijaniem nowego biznesu w mafijnym świecie GTA? Cóż, nie pozostaje nic innego jak zapoznać się z najnowszym dodatkiem do trybu online w GTA V!

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie