Zobaczcie naprawdę klimatyczny zwiastun premierowy Kholat

To może być wyjątkowa produkcja, czarny koń w wyścigu na najlepszą grę przygodową tego roku. W roli głównej Andrzej Chyra.

Twórcy Kholat zaprezentowali właśnie premierowy zwiastun produkcji. Całość czytana jest przez Andrzeja Chyrę, który dodatkowo użycza swojego głosu głównej roli tej produkcji (narrator, czyli tajemniczy Anton). Warto zobaczyć ten filmik, nie tylko ze względu na ciekawą oprawę graficzną i świetny klimat gry, ale również budującą napięcie muzykę.

Kholat zapowiada się niezwykle interesująco. To pierwszoosobowy horror polskiego studia IMGN.pro, w którym gracz wciela się w uczestnika tragicznej w skutkach wyprawy alpinistów w okolice tytułowej góry. Jednak najciekawsza jest historia, której finał do dziś pozostaje tajemnicą (całość opiera się na prawdziwych wydarzeniach).


W grze opowiedziana jest historia związana z tak zwanym wydarzeniem Śmierci grupy Diatłowa. Akcja wydarzyła się prawdopodobnie w nocy z 1 na 2 lutego 1959 roku, na wschodnim stoku góry Chołatczachl, w północnej części Uralu. Dziewięcioro uczestników studenckiej wyprawy w góry Uralu zginęło w niewyjaśnionych do dziś okolicznościach.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

0 Shares
Share
+1
Tweet