Zobaczcie, jak prezentuje się w akcji Lords of the Fallen!

Zobaczcie, jak prezentuje się w akcji Lords of the Fallen!
Hot! Newsy
lords_of_the_fallen_harkyn_E3_screen_02 Materiał video udostępniony przez studio CI Games właśnie trafił do sieci.
Gameplay rozgrywa się w zimowej scenerii, gdzie nasz bohater toczy spektakularne pojedynki z diabolicznie prezentującymi się przeciwnikami. Gra od strony wizualnej sprawia bardzo dobre wrażenie, nie zawodzi również płynność starć z oponentami. Film kończy się walką z bossem, którego nasz rodak i twórca gry Tomasz Gop pokonuje bez większych problemów. Tytuł nazywany jest czasem polską odpowiedzią na Dark Souls i mimo zauważalnie niższego poziomu trudności, inspiracje tą produkcją są dość wyraźne. Fabuła koncentrować ma się wokół zbuntowanych ludzi, którzy uśmiercili boga tyrana, ciemiężącego przedstawicieli naszej rasy. Jego ciało zmieniło się z czasem w łańcuch górski, który oddzielił północ od południa. Przedstawiona historia zapewne nie będzie przesadnie wielowątkowa i należy ją raczej traktować jako pretekst do eksterminowania kolejnych grup wrogów.

Lords of the Fallen przynależeć będzie do gatunku gier akcji, zawierając przy tym elementy charakterystyczne dla RPG. Wybierając jedną z archetypowych klas postaci: wojownika, sktrytobójcę bądź maga, w odmienny sposób będziemy stawać naprzeciwko wyzwań stworzonych przez autorów tytułu. Nie bez znaczenia jest też dobór odpowiedniej zbroi czy oręża, dzięki któremu efektywność bojowa naszego bohatera będzie rosła.

Premiera gry została zapowiedziana na jesień 2014 r., na: PC, Xbox One i PS4:

Bartłomiej Balcerzak
O autorze

Bartłomiej Balcerzak

Redaktor
Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie