Znany aktor zdradził datę premiery Batman: Arkham Knight?

Znany aktor zdradził datę premiery Batman: Arkham Knight?
Hot! Newsy PC PS4 XOne
Batman-Arkham-KnightKiedy nowa część przygód Mrocznego Rycerza pojawi się na rynku? Zobaczcie, co powiedział sam Batman!
A właściwie aktor Kevin Conroy, który podkłada głos pod wspomnianego bohatera. W wywiadzie dla Groovey.TV przyznał: Premiera gry miała być w styczniu, pracowaliśmy nad nią przez półtora roku. Niestety projekt nie jest jeszcze ukończony, więc zadebiutuje w styczniu przyszłego roku, co  jest zapewne trochę frustrujące dla graczy. Conroy stwierdził, że powodem opóźnienia Batman: Arkham Knight jest to, iż tytuł będzie naprawdę niesamowity. Dziwi trochę fakt, że Kevin Conroy przytoczył jako zakładaną początkowo datę premiery Batman: Arkham Knight styczeń tego roku. Wcześniej twórcy wspominali przecież o jesieni. Można oczywiście zakładać, że aktor podkładający głos pod Nietoperza wie, co mówi. Zanim krzykniemy Hura!, lepiej jednak poczekać na oficjalny komunikat ze strony wydawcy Warner Bros. Interactive Entertainment lub studia pracującego nad tytułem, czyli RockSteady.

Kevin Conroy o premierze nowego Batmana (posłuchajcie od piątej minuty)

Przypominamy, że Batman: Arkham Knight zmierza na PC oraz konsole nowej generacji: PlayStation 4 i Xbox One. Nowością w serii będzie m.in. znany z filmów i komiksów batmobil. Dzięki niemu Mroczny Rycerz szybko przemieści się z miejsca na miejsca, będzie mógł wystrzeliwać rakiety lub katapultować się, aby od razu poszybować w powietrzu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie