Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Złoto i pieniądze za darmo oraz mikropłatności w Red Dead Online. Patch 1.05 wylądował

Rockstar uruchamia sklep w Red Dead Online oraz dziękuje graczom za udział w becie rozdając sztabki złota. Patch 1.05 do Red Dead Online już na serwerach.

Rockstar wypuszcza patch 1.05 do Red Dead Online dziękując jednocześnie graczom za zaangażowanie przy becie gry.

Patch 1.05 do Red Dead Online

Deweloper informuje, że aktualizacja 1.05 zawiera ogólne poprawki stabilności gry, funkcji zapisu gry i niezamierzonych luk w grze.

Ponadto przywitaliśmy sklep w Red Dead Online (mikropłatności) i dowiedzieliśmy się w ogólnym zarysie, jakie zmiany pojawią się w przyszłej łatce.

Na początku roku 2019 Rockstar zaserwuje nam aktualizacje, które będą odpowiadać największym potrzebom graczy, m.in. wprowadzą środki przeciwdziałania toksycznym zachowaniom i poprawią balans rozgrywki. Pracujemy także nad nową zawartością, trybami i funkcjami do Red Dead Online.

Szczegółowe informacje na temat nadchodzących zmian/nowości poznamy na początku przyszłego roku.

Złoto i pieniądze za darmo w Red Dead Online

Jest również złoty oraz gotówkowy prezent dla graczy. Komu się należy? Oto komunikat dewelopera:

Złoty prezent: W ramach podziękowania za nieustające wsparcie wszystkich uczestników Red Dead Online Beta, tych, którzy zagrali do czwartku 20 grudnia, chcemy nagrodzić prezentem w postaci 15 dodatkowych sztabek złota. Nagrody zaczniemy przyznawać już dzisiaj, a jeśli nie sprawdziliście jeszcze Red Dead Online Beta, zagrajcie do czwartku 20 grudnia, aby załapać się na prezent. Wszystkie sztabki złota powinny trafić do odbiorców do poniedziałku 24 grudnia. Otrzymanie prezentu potwierdzi specjalny komunikat.

Gotówkowy prezent: Dodatkowo wszyscy, którzy zamówili Red Dead Redemption 2 w przedsprzedaży, a także posiadacze wydań Special Edition lub Ultimate Edition, otrzymają prezent w postaci RDO$. Premie będą przekazywane od piątku 21 grudnia i automatycznie trafią na konto postaci przy następnym uruchomieniu Red Dead Online podczas bety lub później:

  • Właściciele wydania Special Edition: 100 RDO$
  • Właściciele wydania Ultimate Edition: 1000 RDO$
  • Właściciele egzemplarzy zamówionych w przedsprzedaży: 100 RDO$ (oraz ew. premie za Special Edition / Ultimate Edition)

Źródło: Rockstar, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%