Max

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Zgarnij gry na Xbox One! [AKTUALIZACJA – WYNIKI]

Mamy dla Was aż 5 kompletów dwóch gier na Xboksa One.

Jako że poprzednia edycja naszego konkursu organizowanego wraz z Microsoft Polska cieszyła się ogromnym powodzeniem, postanowiliśmy raz jeszcze dać Wam możliwość wygrania gier Max The Curse of Brotherhood i LocoCycle na Xboksa One. Tym razem mamy jednak dla Was nie 3 pakiety a 5!

[AKTUALIZACJA: 6 lutego 2017 r. godz. 15.23]

Nasz konkurs właśnie dobiegł końca. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w zabawie! Poniżej przedstawiamy kilka pierwszych znaków związanych z adresami e-mail zwycięzców (pełne adresy tylko do wiadomości redakcji ze względu na prawo o ochronie danych osobowych). Zwycięzcy już zostali poinformowani przez nas mailowo o wygranej. Gratulujemy i zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach, które już niebawem!

Konkurs gry na Xbox One – lista zwycięzców:

  1. pupe&^%*&^%
  2. dwda(*&^&$^$
  3. dami^&%$^%$
  4. olex^%$%@$#
  5. mate%$#^$%&

Pierwsza gra – Max The Curse of Brotherhood to bardzo udana gra platformowa, w której główny bohater wyrusza na ratunek młodszego brata, a do pomocy ma… pisak. Z kolei druga LocoCycle zadowoli miłośników szybkiej jazdy na motocyklu i to w bardzo niecodziennym stylu!

Nagrody:

5x pakiet gier zawierający: Max The Curse of Brotherhood i LocoCycle.

Zasady konkursu:

Aby wygrać jeden z pięciu pakietów, należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Która generacja konsoli Xbox jest obecnie w sprzedaży?

Odpowiedź wysyłajcie na adres kontakt@planetagracza.pl w tytule wiadomości wpisując KONKURS XBOX ONE. My wybieramy 20, 40, 60, 80 oraz 100 osobę ze wszystkich, które przyślą do nas poprawną odpowiedź na pytanie konkursowe. Proste? Zapraszamy do zabawy! Zwycięzców poprzez e-mail poinformujemy o wygranej!

Szczegóły konkursu:

Konkurs trwa do 5 lutego 2017 roku do godziny 12.00. Do tego czasu czekamy na Wasze odpowiedzi wysyłane mailowo. Ogłoszenie wyników nastąpi 6 lutego. Trzymamy za Was kciuki!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się