Zestaw PlayStation 4 z dwoma Call of Duty

Zestaw PlayStation 4 z dwoma Call of Duty
Newsy PS4

Coś dla fanów serii Call of Duty.

Sony przygotowuje nowy zestaw PlayStation 4 (w tej chwili potwierdzony tylko na terenie Stanów Zjednoczonych). Ma on zawierać dwie gry z serii Call of Duty, a mianowicie Infinite Warfare oraz Modern Warfare Remastered. Mowa o PlayStation 4 w wersji Slim. Całość będzie sprzedawana w atrakcyjnej cenie 299 dolarów, czyli około 1300 złotych.

W zestawie znajdziecie Call of Duty: Infinite Warfare na płycie oraz cyfrową wersję Modern Warfare Remastered (ta druga gra sprzedawana jest tylko w specjalnej wersji Infinite Warfare zwanej Legacy). Co sądzicie o takim bundle?

Call of Duty Infinite Warfare
Call of Duty Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare recenzja

Dawno przez zapowiedź gry nie przewinęła się tak ogromna fala hejtu, jaka miała miejsce w maju tego roku w trakcie pierwszej prezentacji Call of Duty: Infinite Warfare. Zapewne wielu z Was pamięta, że zwiastun gry na YouTube pobił niechlubny rekord serwisu, notując największą w historii liczbę minusów w stosunku do plusów oceniających materiał. Do dziś patrząc na jego statystyki łapię się za głowę. Prawie 36 mln wyświetleń wideo i ponad 3 mln „łapek w dół” w stosunku do 550 tys. „łapek w górę” – totalna porażka marketingowa. Co więcej, gracze dali upust swoim emocjom także w serwisie Metacritic, gdzie średnia ocen nowego Call of Duty oscyluje w granicach 3/10. Zaraz obok widzimy natomiast średnią ze światowych recenzji redakcyjnych – 78/100 punktów w przypadku wersji na PlayStation 4 (a taką właśnie testowałem). Kto ma rację? Tak naprawdę tych dwóch średnich w ogóle nie powinno się zestawiać, bowiem w przypadku ocen graczy, pokazują jedynie ich poziom frustracji dotyczący konwencji, w którą poszedł producent. Tego zdania będę się trzymał kurczowo niczym babcia poręczy w autobusie. Zresztą co mi tam. Już teraz mogę jasno stwierdzić, że Call of Duty: Infinite Warfare trzyma poziom i pod kilkoma względami jest jedną z najlepszych części całej serii. A grałem w każdą z nich – pisaliśmy w recenzji Call of Duty: Infinite Warfare.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie