Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Zelda: Breath of the Wild – wersja Wii U kontra Switch

Możecie być zaskoczeni.

W sieci wylądowały dwa ciekawe filmiki, na których możecie zobaczyć porównanie dwóch wersji gry Zelda: Breath of the Wild. Gra sprawdzana jest na Switch oraz Wii U.

Pod względem graficznym trudno jest dostrzec większe różnice. Jedynie w momencie uderzania bronią widać więcej iskier i ognia na Switchu. Co jednak ciekawe, ładowanie pierwszych etapów w trakcie gry jest szybsze na Wii U, tak samo jak powrót po Game Over. Natomiast sama gra włącza się szybciej na Switch. Resetowanie Zeldy również wykonywane jest szybciej przez nowszą wersję konsoli Nintendo.

Różnice pomiędzy dwoma wersjami gry wynikają przede wszystkim z tego, że produkcja na Switch jest wczytywana z karty pamięci, a na Wii U dane instalowane są na dysku. To dlatego w przypadku doczytywania niektórych elementów w trakcie rozgrywki, Wii U okazuje się szybsze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się