Zapowiedziano Super Mario 3D World + Bowser’s Fury. Marian powraca na Switcha

0 komentarzy

Nintendo zapowiedziało Super Mario 3D World + Bowser’s Fury. Odświeżone 3D World w końcu trafi na Switcha wraz z dodatkiem.

Nintendo WiiU nie miało zbyt pięknego życia. Konsola sprzedała się bardzo słabo i dość szybko zakończyła swój żywot. Jedną z największych porażek w historii Big N zastąpił świetny Switch, który doczekał się portów wielu gier z niepopularnego WiiU.

Do tej pory konsoli brakowało jednego, szalenie istotnego tytułu – Super Mario 3D World. Okazuje się, że Nintendo zdaje sobie z tego sprawę i już 12 lutego doczekamy się odświeżonej wersji gry, wzbogaconej dodatkiem Bowser’s Fury!

Deweloperzy nieco udoskonalili oprawę, jednak nie to jest najważniejsze. Zwiększono prędkość poruszania się postaci, maksymalną wysokość wspinaczki, a także wprowadzono sterowanie postacią przy pomocy żyroskopów wbudowanych w kontrolery Joy-Con.

Chętni gracze będą mogli również zaangażować się w rozgrywkę mutliplayer oraz wspólnie przemierzać poziomy w kooperacji.

Bowser’s Fury wprowadzi do gry sporo nowej treści, więc jeśli mało Wam przygód wąsatego hydraulika, to szykujcie się na wiele godzin świetnej zabawy.

Grę możecie już zamawiać w wybranych polskich sklepach lub Nintendo eShop. Produkcja została wyceniona jak nowa gra na Switcha, co może zniechęcać, jednak mało kto miał w ogóle okazję sprawdzić 3D World na poprzedniej konsoli producenta.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się