W finałowym sezonie Zadzwoń do Saula zobaczymy uwielbianych bohaterów Breaking Bad

bohaterowie Breaking Bad / w Zadzwoń do Saula powrócą Walter White i Jesse Pinkman
Baza postaci Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Breaking Bad. W finałowym sezonie spin-offu, czyli Zadzwoń do Saula, pojawią się Walter White i Jesse Pinkman.

Informacja pojawiła się już w mediach społecznościowych, a potwierdził ją oficjalnie Peter Gould, współtwórca obu seriali. Jak podaje portal Variety, scenarzysta wspomniał o tym podczas panelu PaleyFest odbywającego się ostatnio w Los Angeles:

„Nie chcę nic zepsuć widzom, ale powiem, że pierwszym pytaniem, jakie dostaliśmy po rozpoczęciu serialu, było: <<Czy zobaczymy tu Walta i Jessego?>>. Zamiast unikać odpowiedzi, powiem tylko, że tak. W jaki sposób, w jakich okolicznościach – to odkryjecie sami, ale uprzedzam, że to jedna z wielu rzeczy do odkrycia w tym sezonie.”

W istocie, powrót Walta White’a i Jessego Pinkmana na ekrany może być dużą niespodzianką dla fanów. Taki zabieg twórców gwarantuje zresztą ogromne emocje; mówimy przecież o uwielbianych bohaterach, których losy wiernie śledziliśmy przez łącznie pięć sezonów.

Wiadomo już, że w finałowym sezonie Zadzwoń do Saula Walter White i Jesse nie będą jedynymi powracającymi postaciami. W jednym z teaserów pojawili się już bracia Salamanca, czyli antagoniści doskonale znani fanom serii. Bohaterowie oczywiście przewijali się przez ekran w trakcie dotychczasowych odsłon Better Call Saul; wszystko jednak wskazuje na to, że zobaczymy ich również w sezonie kończącym produkcję.

6. i zarazem ostatni sezon Zadzwoń do Saula zadebiutuje na platformie Netflix już w przyszłym tygodniu. Finałowa odsłona będzie podzielona na dwie części, z których pierwsza pojawi się 18 kwietnia. Na koniec sezonu będziemy musieli natomiast zaczekać aż do lipca.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie