„Skur******* zdegenerowany pasożyt treści” – popularny streamer pod ostrzałem za „reakcję na Gazę”

Znany streamer xQc szokuje
Newsy Rozrywka

xQc to bardzo popularny streamer znany przede wszystkim z Overwatch. Ponownie mówi się o nim negatywnie, tym razem za filmy „Gaza reaction videos”.

xQc to jedna z bardziej patologicznym osobistości w streamerskim światku. YouTuber wielokrotnie był oskarżany o kradzież contentu, wielokrotne wrzucanie tych samych filmów, uzależnienie od hazardu, a nawet trzymanie śmieci rozrzuconych po całym pokoju w trakcie streamów. Niby nic, ale toksyczna osoba w postaci Félixa Lengyela bardzo często lubuje się w obrażaniu innych, szczególnie podobnych mu twórców.

xQc ponownie szokuje

Teraz Lengyel przeszedł samego siebie, bo postanowił zyskać nowych subskrybentów w idiotyczny sposób. W zasadzie „idiotyczny” to mało powiedziane, bo to, co robi, jest szkodliwe, nieco chore i przede wszystkim drastycznie wręcz głupie. Spokojnie, od czytania tego tekstu nie spadnie Wam IQ w przeciwieństwie do oglądania jego filmów.

Lengyel postanowił nagrywać filmy „Gaza reaction videos”. Siedzi on na nich w zaciszu własnego pokoju, oglądając filmy z wojny w strefie Gazy i często bezdennie durno je komentuje. No ale czego można byłoby się spodziewać po tego typu „contentcie”?

Kiedy myślę o tym, jak wyglądają skur********* zdegenerowane pasożyty treści, nie sądzę, żebym mógł stworzyć parodię bardziej obrazową niż ta.

– grzmi jeden z internautów

W odpowiedzi na powyższy wpis xQc wrzucił zdjęcie siebie z walizką pełną gotówki. Na dalsze oskarżenia internautów, streamer uznał, że przynajmniej ma pełne konto w banku, dołączając zdjęcie diamentowego zegarka. Potwierdza tym samym, że faktycznie nie ma duszy, wstydu ani nawet inteligencji, a zależy mu wyłącznie na zdobywanie „klików” tanim szajzem, którego w internecie jest niestety pełno.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie