Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

XCOM 2 za darmo na Steamie przez kilka dni

2K Games ogłosiło, że XCOM 2 zostaje udostępnione z dniem dzisiejszym za darmo na Steamie. Grę wypróbujemy przez sześć dni.

Znana i doceniona zarówno przez graczy, jak i krytyków strategia XCOM 2 jest przez kilka dni dostępna za darmo. Można ją pobrać poprzez jej kartę na Steamie. Oferta jest ograniczona czasowo – trwa sześć dni. 30 kwietnia za tytuł będziemy już musieli zapłacić, ale wciąż będzie dostępny w promocji, która obecnie wynosi 75 procent (produkcja w ofercie specjalnej kosztuje 54 złote).

XCOM 2 to wydana w 2016 kontynuacja gry XCOM: The Enemy Unknown. Ludzkość stoczyła walkę z najeźdźcami z kosmosu i poległa, w związku z czym na Ziemi nastał nowy porządek. Po 20 latach siły jednostki specjalnej XCOM wzniecają powstanie, by wyzwolić ludzi od obcych.

Tworzymy zespół dopasowany do naszego stylu walki, rozwijając umiejętności pięciu dostępnych klas. Tytuł oferuje rozgrywkę taktyczną – korzystamy z różnych osłon i kryjówek, by szykować zasadzki na wrogów. Pokonanym kosmitom zabieramy wyposażenie, z którego możemy korzystać. Produkcja zapewnia zróżnicowane lokacje i odmienne rodzaje przeciwników.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się