Szef Xbox znajduje zaskakująco sporo czasu na granie. Też tyle spędzacie przed konsolą lub PC?

Szef Xbox znajduje sporo czasu na granie poza pracą
Newsy PC PS5 Switch Xbox Series XOne

Phil Spencer, szef Xbox, przyznał się w ostatnim wywiadzie, ile czasu spędza tygodniowo na granie. W pewien sposób jest to godne podziwu.

Phil Spencer, pracując w branży gier wideo, wciąż pozostał graczem. Szef Xbox regularnie i bardzo ochoczo wypowiada się na temat nowych tytułów czy tego, w co ostatnio grał. Ba, nie ukrywa nawet uwielbienia dla tytułów od konkurencji. Niedawno stwierdził w końcu, że najbardziej nie może doczekać się premiery God of War Ragnarok.

W ostatnim wywiadzie z Bloomberg (za Pure Xbox), szef marki konsol gamingowych został zapytany o łączenie pracy z przyjemnością. Nie można ukrywać, że gaming to także część jego codziennej pracy. W końcu musi on zdawać sobie sprawę z nowości na rynku i doskonale rozeznawać się w tym, co aktualnie jest popularne.

Chodzę wcześnie, więc kładę się spać o 22… Gram pewnie 15 godzin tygodniowo?

wyliczył Phil Spencer

Daje to nieco ponad dwie godziny dziennie, a nie licząc rodzinnych weekendów i odpoczynku od komputera – 3 godziny dziennie w ciągu tygodnia. Jak dla mnie to dość sporo, choć w pewien sposób usprawiedliwia go zajmowane stanowisko. Dziś jednak wiele osób może mieć problem z łączeniem swojego hobby czy pasji z rodziną, obowiązkami i pracą. Jak wygląda to u Was?

Spencer nie ukrywa, że w domu chce przede wszystkim odciąć się od pracy i zostawić ją za drzwiami.

Mój mały 15-minutowy dojazd tam i z powrotem to moja strefa przejściowa… W ten sposób jestem bardzo reżimowy.

– wyjaśnia szef Xbox

Spencer podkreśla, że na samym początku pandemii COVID-19 musiał mierzyć się z zaburzeniem tego rytmu, co odbiło się na jego bliskim otoczeniu i nim samym. Nie ma się co dziwić – możliwość pracy zdalnej zupełnie zmieniła oblicze wielu firm.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie