Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Xbox Series X – sprawdź interfejs na swoim XOne

Nowa aktualizacja XOne wprowadza możliwość sprawdzenia interfejsu Xbox Series X. Microsoft celuje w spójny ekosystem swoich konsol.

Microsoft stara się stale rozwijać swoje aktualne konsole, choć nie wiemy, jak długo XOne będzie wspierane po premierze nowej generacji. Nowa aktualizacja konsoli wprowadza ciekawą nowinkę.

Łatka odświeża interfejs konsoli tak, aby wyglądał jak ten z nadchodzących Xbox Series. Jest on dość podobny względem tego, do czego byli przyzwyczajeni gracze, ale prezentuje się i działa nieco inaczej.

Wprowadzone zostało też kilka większych i mniejszych nowości.

Najciekawszą z nich jest wprowadzenie motywów profilu. Podobna funkcja istnieje od dłuższego czasu w konsolach PlayStation i jej dodanie do sprzętu Microsoftu jest całkiem miłą zmianą.

Źródło: Xbox

Dodatkowo wprowadzono kilka drobnych usprawnień. Od teraz użytkownicy z odznaczoną opcją automatycznego logowania będą mogli wybrać konto, na które chcą się zalogować.

Źródło: Xbox

Ponadto pojawiło się wsparcie dla kilku nowych języków i parę mniejszych usprawnień.

Microsoft chce, aby interfejs był spójny dla każdej z konsol. Firma celuje w prostotę, funkcjonalność i dobrą dostępność. Zapowiedziano już, że interfejs doczeka się kolejnych aktualizacji, co z pewnością ucieszy posiadaczy Xboxów.

Choć UI konsoli wygląda i działa naprawdę dobrze, to nowe funkcje zawsze są miłym dodatkiem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się