Xbox Live Gold – abonament w promocji. 3 dodatkowe miesiące za darmo

Abonament Xbox Live Gold
Gry za darmo Newsy X360 XOne

Microsoft, właściciel usługi Xbox Live, informuje o ofercie promocyjnego zakupu subskrypcji Xbox Live Gold. Do 28 marca zakup 3-miesięcznego abonamentu Xbox Live Gold premiowany będzie dostępem do usługi na dodatkowe 3 miesiące.


Oferta promocyjna obowiązuje w wybranych sklepach. Poniżej wrzucamy bezpośrednie linki do promocji:

Xbox Live Gold – abonament w promocji

Xbox Live to usługa sieciowa dla konsol Xbox oferująca dostęp do największej bazy gier i aplikacji rozrywkowych, jak również umożliwiająca dzielenie się treściami z rodziną i przyjaciółmi. Członkostwo Xbox Live Gold umożliwia korzystanie ze zniżek na zakup gier i dodatków w wersji cyfrowej w cotygodniowej ofercie Deals with Gold oraz dostęp do katalogu gier w ramach abonamentu Games with Gold, w którym co miesiąc członkowie otrzymują po dwie dodatkowe gry na konsole Xbox One i Xbox 360, a jeden abonament Gold pozwala na skorzystanie z oferty na obydwu urządzeniach. Co więcej, każda gra na Xbox 360 udostępniona w programie jest jednocześnie dostępna we wstecznej kompatybilności na Xbox One, bez dodatkowych kosztów. Xbox Live Gold to również możliwość gry sieciowej ze znajomymi z całego świata w takie tytuły, jak fenomen rynku gier PC PlayerUnknown’s Battlegrounds dostępny od grudnia 2017 na konsolach Xbox One, który z końcem roku zebrał ponad 3 miliony aktywnych graczy. Xbox Live to największa społeczność graczy na świecie, skupiająca ponad 53 miliony użytkowników.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie