Xbox Game Pass na sierpień z czterema nowymi grami. Wśród nich intrygująca polska produkcja

Xbox Game Pass sierpień 2022. Cztery nowe gry trafią do usługi
Newsy PC Xbox Series XOne

Do Xbox Game Pass na sierpień 2022 zbliżają się kolejne premiery. Tym razem dostaniemy 4 nowe gry, w tym ciekawego polskiego indyka.

Co najmniej cztery kolejne pozycje trafią do katalogu Xbox Game Pass w sierpniu 2022 roku. Oczywiście to tylko pierwsze potwierdzone gry i z czasem najpewniej pojawi się ich więcej. Nie brakuje jednak ciekawych premier i intrygujących tytułów. Znajdzie się coś dla fanów bicia się po mordach, ale też… Rocket League.

Oto nowe gry w Xbox Game Pass w sierpniu 2022:

  • Turbo Golf Racing – 4 sierpnia
  • Two Point Campus – 9 sierpnia
  • Midnight Fight Express – 23 sierpnia
  • Immortality – 30 sierpnia

Pierwsza gra, Turbo Golf Racing, to ciekawa wariacja na temat formuły Rocket League. Twórcy nie naśladują jednak tej szalenie popularnej gry aż tak mocno, bo zamiast na piłkę – stawiają na golf. I choć może wydawać się to kuriozalne, tytuł zapowiada się naprawdę ciekawie. Pytanie brzmi, czy zdoła przekonać do siebie graczy?

Two Point Campus to z kolei sprawdzona z Two Point Hospital rozgrywka, ale teraz przyjdzie nam rządzić niepodzielnie na uczelnianym kampusie. Midnight Fight Express zapowiada się wyjątkowo dobrze; to polska produkcja autorstwa Jakuba Dzwinela, która polega na realistycznym i naładowanym akcją przedstawieniu potyczek przede wszystkim w formie hand-to-hand. Będziemy więc walczyć, strzelać i skakać przez zróżnicowane poziomy przy akompaniamencie naprawdę nastrajającej do potyczek muzyki. Niedawno mogliśmy ograć demo, które zwiastuje wciągającą pozycję.

Ostatnią potwierdzoną nowością w Xbox Game Pass jest Immortality. To nowy film interaktywny autorstwa Sama Barlowe, twórcy nagradzanego Her Story. Możemy spodziewać się mrocznej zagadki, wielu tajemnic do rozwikłania i przytłaczającej atmosfery horroru.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie