Xbox Game Pass za 4 złote ponownie dostępny. Uwielbiana promocja powróciła

Xbox Game Pass znów dostępny w cenie 4 złotych
Newsy PC Xbox Series XOne

Czuję cebulę… a nie, to tylko Xbox Game Pass ponownie dostępny w cenie czterech złotych przez próbny miesiąc. Gracze mogą znów cieszyć się ofertą.

Co można kupić za cztery złote? Parę bułek – to tak chyba najbardziej oczywisty przykład. Możecie też kupić sobie za to od dwóch do nawet czterech batoników. Jeżeli nie jesteście fanami słodyczy, w tej cenie znajdziecie nawet dwa jogurty probiotyczne, niesłodzone. No albo możecie też wydać to na Xbox Game Pass i nie przejmować się dietą.

Przez bardzo długi czas każdy użytkownik XGP nieposiadający subskrypcji mógł cieszyć się subskrypcją do sprawdzenia za 4 złote przez pierwszy miesiąc. Okazja sama w sobie jest rewelacyjna, bo cztery złote wydają się niczym w kontekście dostępu do setek świetnych gier w ramach subskrypcji. Później jednak Microsoft wycofał tę ofertę, a na domiar złego… podniósł ceny Game Passa. Nowe obowiązują od wczoraj.

Być może firma uznała, że podwyżka ceny i brak możliwości taniego sprawdzenia oferty niekoniecznie sensownie idą ze sobą w parze. Zdecydował się więc powrócić do uwielbianej przez wielu promocji. Za te niewielkie pieniądze znów możemy korzystać z dobrodziejstw Xbox Game Pass Ultimate (normalnie kosztujące 62,99 zł) i PC Game Pass (za 39,99 zł). Zdecydowanie warto.

Promocja przewidziana jest tylko dla użytkowników aktualnie niesubskrybujących Game Passa. W teorii może to być jakaś blokada. W praktyce zapewne w niedługim czasie znów pojawi się spora ilość nowych kont Xbox. Chętnie na XGP za 4 zł mogą udać się na stronę abonamentu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie