Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Xbox Game Pass połączy się z Ubisoft Plus? Tak mówi plotka

Możliwe, że Xbox Game Pass będzie zawierał w sobie usługę Ubisoft Plus. Plotka sugeruje, że francuski wydawca pójdzie śladem Electronic Arts.

Game Pass zaskoczył nas w tym roku parokrotnie. Kilka dużych produkcji debiutowało w usłudze Microsoftu, Electronic Arts połączyło swoją subskrypcję z XGP, a do tego wszystkiego doszło wykupienie Bethesdy przez Giganta z Redmond.

Producent Xboxa nie zamierza zwalniać tempa i zapowiedział jakiś czas temu, że Game Pass zaskoczy nas jeszcze nieraz i możemy spodziewać się wielu niespodzianek. Możliwe, że nie tylko EA Play połączy się z popularną usługą.

Jak donosi portal AltChar, Ubisoft Plus również może zostać zaimplementowane do Game Passa. Usługa zbiera w sobie największe hity Ubi, w tym te najnowsze, oraz kusi niewygórowaną ceną. Dołączenie jej do XGP byłoby świetnym ruchem ze strony Microsoftu, który wzbogaciłby swoją bibliotekę o masę świetnych produkcji.

Warto jednak zaznaczyć, że to tylko plotka pochodząca z niepotwierdzonego źródła. Powyższą informację należy więc traktować z odpowiednim dystansem.

Mimo to, jest to całkiem możliwy obrót spraw. Ubisoft Plus nie jest przesadnie popularne i jeśli ktoś decyduje się na pojedynczą subskrypcję, to zazwyczaj jest to właśnie Xbox Game Pass. Subskrypcja Microsoftu jest wszak najbardziej różnorodna względem konkurencji i przy okazji dość tania, więc jej popularność nie powinna dziwić.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się