Xbox Game Pass na PC zyskał właśnie mroczną grę o pewnej Alicji

Alice: Madness Returns w Xbox Game Pass
PC

Jeśli korzystacie z Xbox Game Pass na PC nie tylko dla usługi Microsoftu, ale też dla EA Play i klasycznych gier od Elektroników, macie ogromny powód do radości. Alicja powraca na salony.

American McGee przypomniał na Twitterze, że od dziś gracze mogą zapoznać się z Alice: Madness Returns w ramach Xbox Game Pass i EA Play. Dodatkowo Electronic Arts pokusiło się o ponowne wydanie tej kultowej produkcji na platformie Steam.

EA wskrzesiło i ponownie wydało Alice (Madness Returns – red. ) na wielu platformach!
Wielkie podziękowania dla B. za jego wysiłki w tej sprawie. Był jednoosobową krucjatą, aby to osiągnąć w EA.

– napisał American McGee na Twitterze

Gra jest dostępna od dziś w ramach subskrypcji Microsoftu oraz EA Play na PC. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z tą produkcją lub chcecie ją sobie przypomnieć, teraz macie świetną okazję. A jeśli wolicie zgarnąć grę do swojej biblioteki na stałe, możecie też ją kupić na platformach Steam oraz Origin.

Alice: Madness Returns to bardzo ciepło przyjęta gra akcji słynnego Americana McGee. Tytuł cechuje się wyjątkowym stylem oprawy i pokręconą historią. Niektórzy gracze sugerują, że Alicja zestarzała się z klasą, więc chyba nie musicie się obawiać o to, że odpalenie Madness Returns po 10 latach od premiery będzie nieprzyjemnym szokiem.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie