Subskrybujesz Xbox Game Pass? Ta nowość w Windows 11 przypadnie Ci do gustu

Xbox Game Pass logo PG
Newsy PC

Jeśli jesteście subskrybentami Xbox Game Pass i przeszliście już na Windows 11, Microsoft ma dla Was pewną małą, ale miłą i przydatną niespodziankę.

Ujawniono, że najnowszy system Windows otrzyma wkrótce świeżutki widżet, z którego skorzystają użytkownicy PeCetowego Game Passa. Okienko wyświetli nam tytuły, które zostały ostatnio wprowadzone do biblioteki usługi. Jeśli nie macie czasu, aby śledzić informacje o najnowszej ofercie Game Passa na bieżąco, widżet może bardzo się Wam przydać.

Xbox Game Pass - widget w Windows 11
Źródło: Eurogamer

Nie wiadomo, kiedy nowość trafi do wszystkich użytkowników systemu Windows 11. Obecnie widżet jest dostępny tylko dla osób korzystających z wersji Preview, czyli testowego buildu systemu. Na publiczne udostępnienie widżetu nie powinniśmy jednak czekać zbyt długo.

Do usługi Xbox Game Pass trafią niedługo kolejne gry. Microsoft ujawnił, że w pierwszej połowie sierpnia subskrybenci zapoznają się z takimi produkcjami jak Two Point Campus, Expeditions: Rome, Cooking Simulator i Offworld Trading Company – pełną listę nowości znajdziecie w tym miejscu. Pamiętajcie też, że 15 sierpnia abonament utraci kilka gier, w tym Boyfriend Dungeon i Curse of the Dead Gods.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie